Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plavecké závody v Táboře 14.-15.03.2020

 

INFORMACE PRO RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ MOŽNOST NÁM POMOCI:

ZDRAVÍM VŠECHNY RODIČE A PLAVCE, KTEŘÍ NÁM BUDOU OCHOTNI PŘIJÍT POMOCI JAK S PŘÍPRAVAMI, TAK I SE SAMOTNÝMI ZÁVODY.

POKUD BUDE MÍT NĚKDO MOŽNOST VĚNOVAT NĚJAKÉ VĚCNÉ DARY, KTERÉ BYCHOM MOHLI POTOM PŘEDÁVAT TĚM, KTEŘÍ SE DOSTANOU NA STUPNĚ VÍTĚZŮ, AŤ UŽ TO BUDOU RŮZNÉ REKLAMNÍ NEBO JAKÉKOLI JINÉ UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY, RÁDI BĚHEM NAŠICH TRÉNINKŮ PŘIJMEME. PAK BUDE POTŘEBA ONY CENY S PŘEDSTIHEM PŘIPRAVIT A V PRŮBĚHU ZÁVODU JE PRŮBĚŽNĚ NOSIT NA VYHLÁŠENÍ.

POKUD BY NÁM NĚKDO MOHL PŘIJÍT POMOCI V PÁTEK 13.03. PŘIPRAVIT BAZÉN NA ZÁVODY A ZÁROVEŇ V NEDĚLI PO DOPLAVÁNÍ OPĚT ZASE VŠE UKLIDIT NA PŮVODNÍ MÍSTO (POTŘEBUJEME V PÁTEK PO SKONČENÍ VEŘEJKA NANOSIT LAVIČKY, NATAHAT DRÁHY, PŘIPOJIT ČASOMÍRU, POSTAVIT OZVUČENÍ, ATD. PŘESNÝ PLÁN BUDEME ŘEŠIT PRŮBĚŽNĚ A VŠEMU BUDE PŘEDCHÁZET NĚJAKÁ SCHŮZKA NEBO KORESPONDENCE) 

K SAMOTNÝM ZÁVODŮM:

JELIKOŽ POČÍTÁME, ŽE NAŠE DĚTI BUDOU PŘEVÁŽNĚ PLAVAT, NECHCI JE VYUŽÍVAT BĚHEM ZÁVODŮ, A PROTO BYCH CHTĚL RADĚJI SPOLÉHAL NA FUNKCE SVĚŘENÉ DO VAŠICH RUKOU.

POKUD BY NĚKDO MOHL PRACOVAT JAKO ROZHODČÍ, POKUD NESEŽENEME DOST KVALIFIKOVANÝCH (JSOU TO OFICIÁLNÍ ZÁVODY DO STATISTIKY, TAKŽE JSME POVINNI MÍT ROZHODČÍ S KVALIFIKAČNÍ TŘÍDOU, ALE NA NĚKTERÉ FUNKCE JE MOŽNÉ VYUŽÍT I ZKUŠENÉ TRENÉRY A RODIČE) 

OBČERSTVENÍ VČETNĚ NĚJAKÉHO SOBOTNÍHO OBĚDA PRO TRENÉRY, ROZHODČÍ, VŠECHNY POŘADATELE A HOSTY JAKO TAKOVÉ MÁME ZAJIŠTĚNO, ALE POKUD BY BYLY NĚKTERÉ MAMINKY OCHOTNY NĚCO NAPÉCT KE KÁVĚ, BUDEME RÁDI. RÁDI BYCHOM TO PAK ROZLOŽILI TAK, ABY TO VYŠLO NA OBA DVA DNY. S TÍM JE SPOJENÁ I OBSLUHA DOBROVOLNÍKŮ PŘI ROZDĚLOVÁNÍ A ROZNÁŠENÍ PO OBA DVA DNY...

POCHOPITELNĚ BYCHOM BYLI RÁDI, KDYBY NÁM NĚKDO POMOHL I S NAŠIMI DĚTMI JAKO JEJICH TRENÉR PO ČAS ZÁVODŮ, ABY NÁM DĚTI NEPROŠVIHLY VLASTNÍ START.

POKUD BY SE TEDY NĚKDO Z VÁS CHTĚL DOBROVOLNĚ PŘIDAT NÁM POMOCI, BEZ JISTOTY NÁROKU NA FINANČNÍ ODMĚNU, NAPIŠTE, PROSÍM NA pochyly@o2active.cz , AŤ VÍME, S KÝM MŮŽEME POČÍTAT, A JAK SI NÁSLEDNĚ ROZDĚLIT ÚKOLY. 

VĚŘÍM, ŽE DOKÁŽEME USPOŘÁDAT HEZKÉ ZÁVODY, ALE BEZ VAŠÍ OCHOTY A POMOCI TO PŮJDE JEN STĚŽÍ. 

ZA VŠECHNY PŘEDEM DĚKUJI

Pochylý Vladimír